Nopirkšu nelielu pastmarku kolekciju

Pērkam visādas lietiņas
User avatar
diepis
Posts: 1
Joined: Wed Feb 08, 2023 2:50 pm

Nopirkšu nelielu pastmarku kolekciju

Post by diepis »

Sveiki!

Skatos iegādāties nelielu Latvijas pastmarku kolekciju.
.
Esmu iesācējs, tāpēc nevēlos daudz ieguldīt, tikai kaut ko sākt.

Lūdzu, dariet man zināmu, vai varat pārdot šādu kolekciju caur PM.

Paldies!
¯-_-¯-_-¯ lonas
samui
Posts: 1
Joined: Thu Oct 19, 2023 2:42 pm

Re: Nopirkšu nelielu pastmarku kolekciju

Post by samui »

Ir lieliski, ka interesējaties par pastmarku kolekcionēšanu! Tas var būt ļoti interesants un izglītojošs hobijs. Šādi vēsturiskie priekšmeti ne tikai atspoguļo valsts un kultūras attīstību, bet arī piedāvā aizraujošu veidu, kā uzzināt par notikumiem un cilvēkiem, kuriem ir bijusi nozīme Latvijas vēsturē.

Savu kolekciju sākšana ar nelielu pastmarku kolekciju ir lielisks veids, kā uzsākt šo hobiju, it īpaši, ja esat iesācējs. Pirms iegādājaties pastmarkas, esiet uzmanīgs un izpētiet, kādas pastmarkas un tēmas jums īpaši interesē. Tālāk varat izvēlēties, vai vēlaties iegādāties atsevišķas pastmarkas no tirgotājiem vai meklēt kolekcijas, kuras ir jau sakomplektētas.

Ņemiet vērā, ka pastmarku kolekcionēšana var būt ļoti daudzveidīga, un daudzi cilvēki kolekcionē pastmarkas dažādos veidos - no konkrētām tēmām līdz valstīm un periodiem. Varbūt vēlāk, kad jūsu interese un pieredze attīstīsies, jūs vēlēsieties paplašināt savu kolekciju ar vēl vērtīgākām un retāk sastopamām pastmarkām.
User avatar
Aiga
Posts: 12
Joined: Mon Sep 18, 2023 6:31 am

Re: Nopirkšu nelielu pastmarku kolekciju

Post by Aiga »

Ja neinteresē konkrēta tēma, ir iespējasm arī eBay iegādāties komplektiņu ar dažādām Latvijas markām - nopirku vienu tādu un par 7 dolāriem saņēmu 50 markas. Ir arī interesanti tad skatīties, kas ir trāpījies :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests